Akademia Piłkarska Żyrardów

Rocznik 2002: pięć trafień w Korytowie

Po przerwie świątecznej rocznik 2002 Akademii Piłkarskiej wrócił na boisko w meczu II ligi w którym rywalem byli Błękitni Korytów.

Od początku spotkania to nasza drużyna osiągnęła dużą przewagę nad rywalem, czego wynikiem były trzy bramki w pierwszej połowie. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się, żyrardowianie dołożyli dwie kolejne bramki i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem podopiecznych Arkadiusza Dąbrowskiego 5:0.

Na uwagę zasługuje to, że drużyna w pełni zrealizowała założenia taktyczne, była od pierwszej do ostatniej minuty zespołem prowadzącym grę i tworzącym sytuacje bramkowe.

Bramki strzelali: Jakub Jaczewski 2, Dominik Laskowski, Krystian Muś, Daniel Witenberg. W czterech sytuacjach bramkowych asystował nasz reżyser gry Bartek Noszczak, ale to cała drużyna zasługuje na pochwałę od bramkarza po linie ataku.

Skład AP: Kacper Freilich, Jakub Filip, Daniel Witenberg, Dawid Jagiełło, Adrian Dudziński, Krystian Muś, Mateusz Barański, Dominik Laskowski, Bartłomiej Noszczak, Piotr Mika, Kacper  Koziarski, Bartosz Drabiński, Bartłomiej Orszulik, Krystian Piekarski, Nikodem Samborski, Mikołaj Olszewski, Jakub Kamiński, Jakub Jaczewski.

W przyszłym tygodniu w sobotę o 14:00 rocznik 2002 zagra z LKS Osuchów 2002 na własnym stadionie, zapraszamy.