Akademia Piłkarska Żyrardów

Rocznik 2008, grupa zielona: Odwrócili losy meczu

Grupa zielona z rocznika 2008 pomimo słabego początku spotkania z Milanem Milanówek zdołała odwrócić losy meczu i pewnie wygrać 9:3.

Mecz w Milanówku bardzo źle ułożył się dla podpiecznych Michała Skorupińskiego, którzy po II kwarcie przegrywali 1:3. W III i IV kwarcie żyrardowianie jednak dominowali na boisku, zaaplikowali rywalom 8 bramek i ostatecznie wygrali 9:3. Bramki dla AP 2008 zdobyli: Łuszczyński (2), Mitrowski (3), Kwiryński (2), Gołębiewski i Rogoziński.

Skład: Bartłomiej Głowacki, Brajan Majewski, Dominik Kwiryński, Szymon Stefankiewicz, Igor Mitrowski, Jakub Wąsiewski, Jan Łuczyński, Kacper Gierasik, Kacper Gołębiewski, Mateusz Kazimierski, Michał Jakubczak, Nikodem Rogoziński, Piotr Gromek