Akademia Piłkarska Żyrardów

Rocznik 2009, grupa "biała": porażka ze Zniczem

Na inaugurację rundy rewanżowej drużyna AP z rocznika 2009 (grupa "biała") przegrała 2:11 z drużyną Znicza Pruszków.

Spotkanie miało dwa oblicza. Pierwsze dwie kwarty to wyrównana gra obydwu zespołów, nie brakowało sytuacji strzeleckich, waleczności oraz świetnych interwencji. Stan meczu po drugiej kwarcie to 2:2.
Niestety, w następnych kwartach tempo gry naszego zespołu wyraźnie spadło, popełnialiśmy błędy w obronie skutkujące utratą bramek. W ataku z kolei nie potrafiliśmy skutecznie wykończyć dogodnych dla nas sytuacji. Dobrze dysponowany tego dnia rywal wbił nam jeszcze 9 bramek i cały mecz zakończył się rezultatem 2:11. Przed nami weekend odpoczynku, kolejny mecz rozegramy w Piasecznie 21 maja.

Bramki: Jarkiewicz, Ziębiński

Asysty: Grochowski

Skład: Szyszka, Rogoziński, Ziębiński, Zajkowski, Papuga, Rusin, Jarkiewicz, Kopczyński,  Szumacher, Michalski, Grochowski, Kupski, Łuczyński , Staniak, Wiśniewski